SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

środa, 8 czerwca 2022

DOBRE RADY NA WAKACJE W TVZ uwagi na to, że zbliżają się wakacje, realizujemy  podczas zajęć edukacyjnych, ale także w ramach zajęć rewalidacyjnych i świetlicowych tematykę związaną z bezpieczeństwem podczas  letniej przerwy wakacyjnej.

W związku z tym, nasi uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku przygotowali w innej niż dotąd formie dobre rady na wakacje jako prezenterzy TV.
Prezentację przygotowali uczniowie klasy przysposabiającej do pracy i do współpracy zaprosili swoich  kolegów i koleżanki z klasy 8. Najpierw ustaliliśmy jakie rady są dla nas najważniejsze. Ułożyliśmy tekst, nagraliśmy na smartfonie ich kwestie na zielonym tle i następnie dokonaliśmy edycji w programie iMovie.

Mamy nadzieję, że efekt naszej pracy spodoba się Wam! Zachęcamy do publikowania i udostępniania, będzie nam bardzo miło.

Link do filmu TUTAJ  Aby dotrzeć z przekazem do uczniów z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, również do tych, którzy nie czytają w zeszłym roku postanowiliśmy nagrać rady w formie wideo, która pomoże wszystkim dzieciom w zrozumieniu treści, a wizualizacja i narracja głosowa wzmocni przekaz. 


LINK DO FILMU TUTAJ

Szukasz sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów, do których po wykupieniu będziesz miał dostęp przez pół roku.
Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz