SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

środa, 21 września 2022

Jesienne liście z tabliczką mnożenia


Jesienne liście z tabliczką mnożenia. Warto oddziaływać na uczniów wielozmysłowo, poprzez różnorodne metody i formy pracy. Uczeń, treści edukacyjne, które musi zapamiętać powinien widzieć, a jeszcze lepiej kiedy dane jest mu pracować na materiale konkretnym, praktycznym i uczestniczyć w ich tworzeniu.
Dlatego też przygotowałyśmy z uczniami podczas zajęć przysposobienia do pracy, w ramach projektu "Baza pomysłów" kolorowe, jesienne liście z tabliczką mnożenia. Rozwieszone w wielu miejscach w szkole sprawią, że dzieci szybciej zapamiętają tabliczkę.


Pobierz liście z tabliczką mnożenia. 
Mnóstwo inspiracji do zajęć rewalidacyjnych i zajęć w ramach pomocy psychologiczno- pedagogicznej, około 130 kart pracy, generatory do tworzenia własnych materiałów i kart pracy znajdziecie w teczce pedagoga specjalnego nr 2.


Kup teczkę TUTAJ lub TUTAJ

Szukasz sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów, do których po wykupieniu będziesz miał dostęp przez pół roku.Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka 
1 komentarz:

  1. Ładne!
    A gdyby tak przeciąć liść na dwa kawałki (oddzielnie działanie, oddzielnie wynik), albo nawet wydrukować działania na oddzielnych liściach, a wyniki na oddzielnych i kazać dopasować? Byłoby intrygująco. Mózg lubi wyzwania ;-)

    OdpowiedzUsuń