SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

środa, 20 października 2021

Zakręcone lektury - ,,Latarnik" i ,,W pustyni i w puszczy".


Szukasz pomysłu na szybkie i nieszablonowe sprawdzenie treści lektury? Zajrzyj na stronę aplikacji webowej Wheel of Names i stwórz wirtualne koło fortuny. Aplikacja  jest bezpłatna, posiada interfejs w języku polskim, daje użytkownikowi możliwość stworzenia konta, na którym  bez problemu zapisze przygotowane zadania. Na kole można umieścić nie tylko ilustracje, z powodzeniem doda się również tekst. 

Jak sprawdzić znajomość treści lektury?
Wystarczy, że wybrany uczeń wylosuje jedną z zamieszczonych na kole ilustracji i wyjaśni jej związek z wydarzeniami opisanymi w książce. Za każdą poprawną odpowiedź, dzieci otrzymują punkty. 

Oto dwie nasze propozycje. Jedna do lektury pt. ,,Latarnik" druga do ,,W pustyni i w puszczy".
LINK DO ĆWICZENIA ZNAJDZIESZ TUTAJ

LINK DO ĆWICZENIA ZNAJDZIESZ TUTAJ

Jeżeli chciałbyś zobaczyć, jak krok po kroku stworzyć takie zadanie lub poznać inne pomysły na  lekcje języka polskiego z wykorzystaniem TIK, skorzystaj z naszego szkolenia.

Szukasz sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów, do których po wykupieniu będziesz miał dostęp przez pół roku.
Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz